חיפוש

הסרת שיער באשדוד | הסרת שיער בלייזר באשדוד

השיער על גופינו צומח מהשכבה העליונה של העור- האפידרמיס. כל שערה מתפתחת בתוך זקיק שיער ובו אנו פוגעים על מנת להסיר את השערה מגופינו בעזרת לייזר.

הצלחתם של טיפולים להסרת שיער בלייזר תלויה בשני גורמים מרכזיים והם צבע השיער וצבע העור.

קל יותר להסיר שיער כהה וקשה יותר להסיר שיער מבעלי עור כהה, משום שהלייזר קולט צבעים כהים וכאשר צבע העור כהה הלייזר עלול לקלוט אותו ולהתייחס אליו כשערה ובכך ליצור כוויות או צלקות.

למידע נוסף אודות הסרת שיער באשדוד | הסרת שיער בלייזר באשדוד היכנסו לאתר שלנו.


הסרת שיער בלייזר - כל מה שחשוב לדעת

הסרת שיער בלייזר הפכה פופולארית ביותר וקיימת הסכמה כי זהו פיתרון אידיאלי להסרת שיער לצמיתות . יחד עם זאת, חשוב לזכור שהסרת השיער בלייזר לא מתאימה לכל אחד. אינה מתאימה לבעלי עור כהה, לבעלי שיער בהיר מאוד, לנשים בהריון או נשים מניקות ולאנשים הסובלים מאקנה או אסטמה ובעיות עור.

בנוסף קיימים מצבים ספציפיים בהם גם לא מומלץ להסיר שיער בלייזר , לא כדאי לטפל בזמן מחזור ,בעור שזוף.

הסרת השיער בלייזר חייבת להתבצע על ידי צוות מיומן תחת פיקוח רפואי, הרכבת משקפיים מסננות קרינה, בשטח עבודה נקי וסטרילי .

הדבר החשוב ביותר- הוא מכשיר הסרת השיער- כיום יש מכשירי רבים לא מקוריים שעלולים לגרום נזק לגוף . אצלנו בנסיה אנו מספקים את המיכשור המתקדם ביותר להסרת שיער בלייזר , המגיע לתוצאות במהירות, ללא כאב או צורך בהחלמה.יתרונות המכשיר שלנו

המכשיר שלנו נקרא Marinella Platinum והוא פועל באמצעות טכנולוגיה מתקדמת, המפיקה קרן אור מרוכזת שפוגעת בזקיקי השערות . כך למעשה נפגע כושר הצמיחה החוזרת של השערה.

הסרת השיער לצמיתות בעזרת המכשיר שלנו יכולה להתקבל במהירות מרשימה הודות ל3 אורכי הגל המתכווננים שלו אשר אותם אנו יכולים להתאים באופן אישי לכל אדם על פי צבע העור שלו, כמות הלחות בעורו, צבע השיער שלו .


אודותינו

אנו בנסיה טכנולוגיה כאן כדי לייעץ,לעזור בכל בעיה וללוות אתכם בהליך הסרת השיער .

הצוות המקצועי שלנו ממתין לכם ומוכן לענות על כל שאלה, למידע נוסף אודות הסרת שיער באשדוד | הסרת שיער בלייזר באשדוד צרי עמנו קשר כעת במספר 079-6444555 ונשמח לעזור .

למידע נוסף אודות marinella-platinum לחצו כאן

0 צפיות0 תגובות