חיפוש

הסרת שיער באשקלון | הסרת שיער בניר גלים

הסרת שיער בלייזר הינה הליך קוסמטי שבו בעזרת מיכשור מתקדם מסירים את השיער לצמיתות על ידי פגיעה של קרני לייזר בשורשי השערה. קרן האור נקלטת בפיגמנט החום של השיערה ולכן ככל שהשערה כהה יותר ככה קל לה יותר להיקלט ולהיתפס והטיפול יעיל יותר. הסרת השיער בלייזר מתבצעת בפיקוח רפואי בלבד ובדרך כלל צריך לחזור על הפעולה בין 5- 12 טיפולים מפני שחלק מהשיער לא נקלט או גדל שוב או כתוצאה משינויים הורמונאליים שגורמים לצמיחת שיער מוגברת.

למידע נוסף אודות הסרת שיער באשקלון | הסרת שיער בניר גלים היכנסו לאתר שלנו.


הסרת שיער בשיטות אחרות

שיטות רבות להסרת השיער כמו גילוח, מריטה, שעווה או שימוש בתכשירים כימים אינן מספקות מענה עבור הסרת שיער לצמיתות ועשויות להיות מאוד לא נוחות ומעייפות. מבין כל השיטות המוכרות לנו בהתמודדות עם שיער הגוף, הסרת השיער בעזרת לייזר הינה היעילה ביותר בשל זמן הטיפול , זמן ההגעה לתוצאות ואיכות המוצר. מכונים רבים מציעים שירותי הסרת שיער בלייזר ויש לבדוק לפני הטיפול בהם האם הם תחת פיקוח רפואי ועד כמה מכשיריהם הם איכותיים .

למידע נוסף אודות הסרת שיער באשקלון | הסרת שיער בניר גלים היכנסו לאתר שלנו.מכשיר הלייזר של נסיה

למה דווקא המכשיר שלנו?

אנו בנסיה טכנולוגיות מאמינים שהאיכות היא לפני הכל ואנו מחזיקים את המוצר האיכותי ביותר בשוק, מכשיר הסרת השיער שלנו הינו בעל 3 אורכי גל המותאמים לכל לקוח עם כל סוג עור או שיער, הטיפולים המתבצעים הם במינימום כאב, מהירים ומביאים לתוצאות מרשימות תוך פרק זמן קצר ביותר.

אז קדימה! למה אתם מחכים ?! בואו להנות ממכשירים איכותיים ויעילים במחירים משתלמים !אודות נסיה

אצלנו בנסיה טכנולוגיות כל לקוח מקבל יחס אישי ומקצועי ומקבל תוכנית טיפולים בהתאמה אישית אליו,לצרכיו ולסוג עורו.

הצוות המקצועי שלנו ממתין לכם ומוכן לענות על כל שאלה, למידע נוסף אודות הסרת שיער באשקלון | הסרת שיער בניר גלים צרו עמנו קשר כעת במספר 079-6444555 ונשמח לעזור .


למידע נוסף אודות marinella-platinum לחצו כאן

0 צפיות0 תגובות