חיפוש

הסרת שיער בגן הדרום | הסרת שיער בגן יבנה

רוב לקוחותינו מחפשות מכשיר להסרת שיער שיספק פתרון מהיר, ללא כאבים או זמני החלמה ויפיק תוצאות משמעותיות המקנות עור חלק ללא שיער. אנו בנסיה מחזיקים במכשיר שנקרא Marinella Platinum שמשמש להסרת שיער ומספק תוצאות מרשימות בזכות הטכנולוגיה המתקדמת שעליה הוא מתבסס. הפיגמנט בזקיקי השערות שלנו קולט את קרן הלייזר הנשלחת אליו על ידי המכשיר וכתוצאה מהחימום שנוצר באיזור נפגעת יכולת הצמיחה החוזרת של השערה.

למידע נוסף אודות הסרת שיער בגן הדרום | הסרת שיער בגן יבנה היכנסו לאתר שלנו.אורכי גל משתנים

המכשיר להסרת שיער שלנו מבוסס על 3 אורכי גל שונים. קיים אורך גל קלאסי בו משתמשים לרוב גווני העור - כהים ובהירים לאיזורים כמו רגליים, ידיים, זקן ולחיים. אורך הגל השני מאופיין בספיגה נמוכה של מלאנין ומשתמשים בו בעיקר לגוון עור כהה ולאיזור בעלי ספיגת לחות גבוהה כמו קרקפת ובית שחי.

אורך הגל השלישי והאחרון מתאים לכל סוגי וגווני השיער ובו משתמשים בעיקר לשיער באיזור השפתיים והגבות בשל יכולתו לקלוט גם גוון שיער בהיר מאוד.


יתרונות המכשיר Marinella Platinum

הסרת השיער בלייזר נהייתה פופולארית יותר ויותר בשנים האחרונות ופותחו מכשירים רבים ושונים לביצוע פעולה זו. לא כל המכשירים יעילים באותה מידה וחשוב לברר היטב לפני רכישת מכשיר להסרת שיער עד כמה הוא איכותי ויעיל.

המכשיר להסרת השיער שאנו מספקים בנסיה טכנולוגיות בעל יתרונות רבים על מכשירים אחרים , הטיפול ללא כאס, והחל מהטיפול הראשון כבר רואים תוצאות , הוא מתאים לעור שזוף ונוער, מתאים לכל גווני העור וסוגי העור, לכל איזורי הגוף והפנים וזמן הטיפול בו הוא עד 20 דקות!

למידע אודות הסרת שיער בגן הדרום | הסרת שיער בגן יבנה היכנסו לאתר והתרשמו .אודותינו

הצוות המקצועי שלנו ישמח ללוות אתכם בכל תהליך הסרת השיער החל משלב הייעוץ ועד לטיפול עצמו ולאחריו.

למידע נוסף אודות הסרת שיער בגן הדרום | הסרת שיער בגן יבנה צרי עמנו קשר כעת במספר 079-6444555 ונשמח לעזור .


למידע נוסף אודות marinella-platinum לחצו כאן

0 צפיות0 תגובות