חיפוש

מכשיר להסרת קעקועים בלייזר מומלץ | מכשיר להסרת קעקועים בלייזר המלצות

עודכן ב: מאי 24


קוסמטיקאית יקרה, את עכשיו מעוניינת להתחדש ב- מכשיר להסרת קעקועים בלייזר מומלץ ולהוסיף למכון או לקליניקה שלך מאגר לקוחות חדשים שיגיעו להסרת קעקוע מאוס או איפור קבוע לא מוצלח.

מאחר ואינך מגיעה מתחום הקעקועים הכל וודאי מאוד חדש ולא מוכר. לכן אנו כאן.. אחרי קריאת המאמר הבא אין ספק שתדעי הרבה יותר על תהליכי טיפולי הסרת קעקוע בלייזר.


הסרת קעקוע בלייזר

מה זה אומר? איך זה קורה בעצם?

מה שחשוב שתדעי שטכנולוגיית הלייזר בעצם מפרקת את כל צבעי הקעקוע לחלקיקים זעירים באמצעות פולסים.. חברת נסיה טכנולוגיה משווקת ללקוחותיה מכשיר להסרת קעקועים בלייזר מומלץ - Planeta PicoLaser.

המכשיר עובד על 4 אורכי גל בטכנולוגיה המתקדמת ביותר בעולם ומציע פתרון אמיתי לאלו שרוצים להיפטר מקעקוע ישן או מאיפור קבוע שאינו מתאים להם.


מה חשוב לדעת לפני שרוכשים מכשיר להסרת קעקועים בלייזר המלצות?

קודם כל חשוב לברר על המכשיר, קריאת המלצות לא תזיק.

אנו בחרנו עבור לקוחותינו את הטוב ביותר - Planeta PicoLase בחנו את יכולותיו ואת התוצאות שהוא מסוגל לספק וללא ספק הגענו למסקנה שהוא המכשיר הטוב ביותר להסרת קעקועים ואיפור קבוע בכל הצבעים: ללא כאב, ללא סימנים, ללא צלקות והחזרת העור לצבעו הטבעי תוך 3-10 טיפולים כאשר כל טיפול נערך עד 30 דקות.

לפרטים על מכשיר להסרת קעקועים בלייזר המלצות היכנסו לאתר שלנו https://www.nesiatech.co.il/ .


ה Planeta PicoLaser הינו מכשיר להסרת קעקועים מומלץ, אם תרכשו מכשיר זה תוכלו להיות רגועים שעשיתם את הבחירה הנכונה.

חשוב לשים לב שרוב המכשירים הקיימים היום בשוק מגיעים בטכנולוגית Q-switched Laser שהינה ירודה וההבדל נמצא בטכנולוגית ה Planeta PicoLaser העוצמתית ואין בכלל מה להשוות ביניהן.

המכשיר שלנו כל כך מתקדם והמחקרים מראים ש Planeta PicoLaser מצליח בפעילות הסרת קעקועים בגוונים כהים ביעילות גבוהה יותר ובהרבה פחות זמן.

מקווים שכיסינו את כל במידע הדרוש בשבילך בשביל לעשות את הבחירה הנכונה ביותר עבורך.

אם את מעוניינת בפרטים נוספים אודות מכשיר להסרת קעקועים בלייזר המלצות ובייעוץ חינם חייגי עכשיו - 079-6444555


קצת עלינו

נסיה טכנולוגיה היא החברה המובילה בשוק בכל הקשור למכשור טכנולוגי חדשני עבור קוסמטיקאיות, כל המכשירים שאנו משווקים עומדים בסטנדרטים של תקני בטיחות מחמירים עולמיים.

חברתנו חרטה על דגלה ערכים של אמינות ויושרה, איכות גבוהה, חדשנות, מקצוענות, יחס אישי, ידע ושירות מצוין .

הערך העליון שמנחה את נסיה טכנולוגיה הוא שביעות רצון הלקוח שנובעת מהשירות המקצועי, האישי והאדיב עליו אנו מקפידים ללא פשרות.


למידע נוסף אודות planetapicolaser לחצו כאן

7 צפיות0 תגובות