חיפוש

מכשיר לטיפול באקנה מקצועי מחיר | מכשיר לטיפול באקנה מקצועי מומלץ

עודכן ב: מאי 24

מחלת האקנה ידועה כמחלה שקשה מאוד להחלים ממנה ולהעלים את הסימנים שהיא משאירה בעור גם לאחר החלמתה.

קיימים טיפולים שונים למחלה החל ממשחות ותרופות נקודתיות ועד לתרופות הניטלות דרך הפה ולמיכשור טכנולוגי מתקדם.


מכשירים לטיפול בבעיית האקנה

בשל שכיחותה של מחלת האקנה פותחו כלים ומכשירים רבים מסוגים שונים שמטרתם להתמודד עם המחלה ולהפחית את חומרתה. לא כל מכשיר הוא איכותי וחשוב לבדוק היטב לפני תחילת הטיפול שהצוות המטפל מקצועי ומנוסה מספיק.

למידע נוסף אודות מכשיר לטיפול באקנה מקצועי מחיר - מכשיר לטיפול באקנה מקצועי מומלץ היכנסי לאתר שלנו.


המכשיר שלנו

ברשותנו מכשיר חדשני נייד ופורץ דרך, המיועד לטיפול בבעיות עור וצלקות אקנה. המכשיר מבוסס על טכנולוגיה בה נוצר גירוי ברקמת העור על ידיי גלי רדיו ומחטים בטמפרטורה של כ70 מעלות , והגירוי שנוצר גורם לייצור אלסטין וקולגן - החומרים האחראים על גמישות וחידוש העור.

למכשיר קיימות 2 ידיות אשר הראשונה מגיעה לשכבת הדרמיס והשניה לשכבה החיצונית של העור. כך בעזרת שתי הידיות והטכנולוגיה החדשנית המכשיר חודר לעומקים שונים בעור ללא גרימת נזקים, מה שמביא לשיפור משמעותי במחלת האקנה והעלמת הצלקות אשר נשארות בעור לאחר החלמתה.

מכשיר לטיפול באקנה מקצועי מחיר - מכשיר לטיפול באקנה מקצועי מומלץ ניתן להשיג אצלנו באתר!ייעוץ מקצועי

למחלת האקנה מוצעים טיפולים רבים ומגוונים אך לא כל טיפול הוא אפקטיבי ויש להתאים טיפול לכל אדם בנפרד תוך כדי התחשבות בסוג עורו, חומרת המחלה וגורמים נוספים. טיפול שאינו מותאם אישית עלול להחמיר את המצב וליצור נזק והצטלקות בלתי הפיכה ולכן חשוב לקבל ייעוץ מקצועי לפני תחילת הטיפולים.

הצוות המקצועי שלנו ממתין רק לכם ומוכן לענות על כל שאלה אודות מכשיר לטיפול באקנה מקצועי מחיר - מכשיר לטיפול באקנה מקצועי מומלץ צרו עמנו קשר כעת במספר 079-6444555 .למידע נוסף אודות Fractional RF Microneedling לחצו כאן

4 צפיות0 תגובות