חיפוש

מכשיר לטיפול בבעיות עור מקצועי |מכשיר לטיפול בבעיות עור מקצועי מחיר

עודכן ב: מאי 24

העור הינו המעטפת החיצונית של גופינו ולו תפקידים רבים וחשובים, הוא שמאפשר לנוע לחוש מגע, מווסת את טמפרטורות הגוף ומספק לנו שכבת הגנה מפני פגיעות, קרינה או חיידקים.

מראה העור מושפע מתכונות וגורמים רבים, החל מגנטיקה ועד לחשיפה לקרינת השמש ותזונה.

קיימים חומרי טיפוח רבים כמו סבוני ניקוי וטיהור, פילינגים לניקוי עמוק, קרמים ומסיכות שתפקידם להזין ולטפח את העור ולשמור על מראה צעיר ורענן.

קיימים גם חומרים טיפוליים שמטרתם להפחית פיגמנטציה או בעיות ופגעים שונים בעור.


התאמה אישית

ישנם סוגי עור רבים ולכן חשוב להתאים את סוג הטיפול והחומרים בהם אנו משתמשים לסוג העור שלנו או לבעיות מהן אנו סובלים. חומרי טיפוח שאינם מתאימים לעור שלנו עלולים להזיק לו.

סוג העור תלוי בתכונות שונות כמו כמות המים שהוא מכיל, כמות השומן שלו, ורמת הרגישות שלו.

במקרים מסויימים קיימים בעור פגמים שונים אשר על מנת לטפל בהם נדרש שימוש במכשיר מקצועי המיועד לכך.

למידע נוסף אודות מכשיר לטיפול בבעיות עור מקצועי -מכשיר לטיפול בבעיות עור מקצועי מחיר היכנסי לאתר שלנו.מכשיר לטיפול בבעיות עור מקצועי

נשמח להכיר לכם את המכשיר שלנו, המיועד לטיפול בבעיות עור ובצלקות אקנה, המבוסס על טכנולוגיה חדשנית, המייצרת גירוי ממוקד וגורמת לייצור אלסטין וקולגן הגורמים להצערת העור בצורה משמעותית תוך פרק זמן קצר.

מכשיר לטיפול בבעיות עור מקצועי -מכשיר לטיפול בבעיות עור מקצועי מחיר ניתן להשיג אצלנו באתר!יתרונות המכשיר שלנו

פעמים רבות מכוני טיפוח וקוסמטיקה מחזיקים מכשירים לטיפול בבעיות עור המגבילים את הלקוח מבחינת אי התאמה של סוג או גוון העור שלו.

לעומת זאת, המכשיר שלנו, מיועד לכל גווני העור ,בעל זמן החלמה קצר ביותר, ותוצאות משמעותיות המביאות לחידוש העור והצערתו.

הצוות המקצועי שלנו ממתין רק לכם ומוכן לענות על כל שאלה אודות מכשיר לטיפול בבעיות עור מקצועי -מכשיר לטיפול בבעיות עור מקצועי מחיר צרו עמנו קשר כעת במספר 079-6444555 .למידע נוסף אודות Fractional RF Microneedling לחצו כאן

0 צפיות0 תגובות