חיפוש

מכשיר לטיפול באקנה מקצועי | מכשיר לטיפול בבעיות עור מקצועי מומלץ

עודכן ב: מאי 24

האקנה היא מחלת עור נפוצה הפוגעת בכלל שכבות האוכלוסייה אך בעיקר במתבגרים, גברים ונשים כאחד. נגעי האקנה עלולים להתפתח מגורמים שונים כמו תזונה, השפעות הורמונליות, לחץ סביב זקיקי השיערות, ייצור חלב מוגבר בבלוטת החלב או זיהום שנוצר מחיידקים שונים.


מחלת האקנה

האקנה יכול להיות דלקתי או לא דלקתי, ישנם סוגים שונים של פצעי אקנה שעלולים להוביל להצטלקות בלתי הפיכה של העור או לשינויי צבע שקשה להעלים גם לאחר שפצעי האקנה מחלימים. מחלת האקנה נחשבת כמחלה כרונית, במהלכה יש תקופות של שיפור והחמרה ,ובדרך כלל ככל שהגיל עולה חומרת האקנה תרד.

למידע נוסף אודות מכשיר לטיפול באקנה מקצועי - מכשיר לטיפול בבעיות עור מקצועי מומלץ היכנסי לאתר שלנו.


טיפול באקנה

הטיפול התרופתי במחלה הינו טיפול ממושך, אשר במקרים של אקנה קל נהוג להתחיל בטיפול מקומי ובמקרים מתקדמים יותר נהוג לטפל באמצעות תרופות שניטלות דרך הפה.

מרבית הטיפולים התרופתיים אינם מעלימים לחלוטין את האקנה , אלא משפרים את המצב באופן זמני וההשפעה אינה מיידית, אלא נוצרת בהדרגה.

ברשותנו מכשיר מקצועי במיוחד לסובלים מבעיית האקנה.

מכשיר לטיפול באקנה מקצועי - מכשיר לטיפול בבעיות עור מקצועי מומלץ ניתן להשיג אצלנו באתר!


מכשיר לטיפול באקנה

רבים הסובלים מאקנה מתקשים להיפרד ממנו שנים רבות. גם במקרים של החלמה מהמחלה, לרוב נשארות צלקות וכתמי צבע בעור. בעזרת המכשיר החדשני שלנו נוכל להעלים את צלקות האקנה שלכם וכן למגר את תופעת מחלת האקנה .

הצוות המקצועי שלנו ממתין רק לכם ומוכן לענות על כל שאלה אודות מכשיר לטיפול באקנה מקצועי - מכשיר לטיפול בבעיות עור מקצועי מומלץ צרו עמנו קשר כעת במספר 079-6444555 .


למידע נוסף אודות Fractional RF Microneedling לחצו כאן

1 צפיות0 תגובות